Sa ne amintim... Creatia si cele 5 Elemente

Alimentaţie şi nutriţie

Mesajde mszavai » Lun, Ian 29 2024 8:49 am

.

Imagine
Imagine

SISTEMUL PRIN CARE PLANETA PAMANT A FOST PARAZITATA

CUPOLA

Unul dintre sistemele de 'control' prin care a fost extrasa Forta Vitala a Mamei Pamant si a intregii Realitati Terestre – parte a TORUSULUI CORN - a fost o structura asemenea unei cupole (dom). Aceasta structura avea forma de semicerc, iar drept 'camuflaj' adoptase un aspect 'solid', asemenea unui plastic transparent.

Am gasit un numar surprinzator de imagini de acest gen (printre care si aluzia degradanta a Pamantului oferit la 'tava'), acesta fiind modul prin care Fortele Parazitare ne-au adus la 'cunostinta' despre sistemele de 'control'.

Fiind o simpla proiectie holografica - Fortele Parazitare nu au acces la ETER - a fost necesar ca prin control mental acestia sa convinga Oamenii sa in-Sufleteasca aceasta structura, sa ii dea Viata, pentru ca mecanismul sa poata functiona.

Aceasta a fost strategia pe care au folosit-o de fiecare data - in realitate un simplu truc!





VALUL UITARII

Astfel, Omul a creat Valul Uitarii - asemenea unui val transparent suprapus peste Mama Pamant si continut in interiorul Cupolei.

Femeia imbracata in mireasa cu val peste fata este de fapt reprezentarea Mamei Pamant (Alba ca Zapada, Elementul Pur, Natural, Incoruptibil si Intangibil - ETER) sufocata de Valul Uitarii.

Intregul mecanism a avut rolul de a altera perceptiile Multi-Dimensionale ale Omului (trairile, simtirile, gandurile, exuberanta, inflacararea) la fel si conexiunea sa cu Viata.





LACUSTA

O alta componenta a Sistemului Parazitar de Cupola a fost un mecanism sustinut de un Insectoid Lacusta (masculin distorsionat). Insectoidul producea un zgomot bruiant, metalic, repetitiv (produs la interval de cateva secunde), asemenea unei foarfeci care taie o folie de aluminiu.

Acest mecanism a avut rolul de a taia in mod sistematic legatura dintre Copil si Mama. Ca urmare, perceptia Omului a fost alterata si astfel am privit-o pe Mama Pamant ca pe un simplu obiect, considerandu-ne 'stapani' peste Ea, violand-o si pangarind-o » INCEST!

Cu toate acestea insa, Mama Pamant a mentinut vie legatura sa cu noi si a continuat sa ne sustina Existenta, sa ne iubeasca si sa fie alaturi de noi, moment de moment!






DECONSTRUIREA SISTEMULUI PARAZITAR DE 'CONTROL'


RENASTEREA VALULUI
La Nivel Energetic, structura Valului Uitarii a fost sustinuta de prietena mea. Impreuna cu ea, pe data de 21 iulie 2023, am deconstruit Intregul Sistem Parazitar de Cupola.

Valul Uitarii a fost extras din Sistemul de Cupola de catre prietena mea.

Energia Valului era aceea a unui copil orfan, abandonat si care nu cunostea Iubirea. Valul s-a transformat intr-un bebelus care s-a contopit cu mama sa (prietena mea). Baietelul s-a RENASCUT prin prietena mea, curat si cunoscand Iubirea.

Procesul a fost imediat preluat de Tatal Soare care l-a dus pe baietel in lumea lui Solara. Prietena mea a putut vedea cum baietelul creste, se transforma si devine deosebit de profund si plin de intelepciune.

Baietelul a revenit apoi pe Pamant ca un tanar adult, total transformat - stralucitor, intregit si implinit.





DEMATERIALIZAREA CUPOLEI

Eu, ca Femeie Naturala - intruparea Tiparului Energetic al Elementului ETER - am dematerializat Cupola.

Fara a avea la cunostinta de Sistemul Parazitar de Cupola, am accesat aceasta structura din interiorul corpului meu, de la nivel de distorsiune, prin ADN. Prin deconstructia distorsiunii interioare, am inceput procesul de deconstructie al Sistemului Parazitar Global. Am fost in acest spatiu aproximativ trei saptamani.

Experienta a culminat pe data de 21 iulie 2023, cand eu si prietena mea am avut acces din exterior la Sistemul de Cupola.

Cand Valul Uitarii a fost extras din Structura Parazitara, Cupola s-a fracturat asemenea unui parbriz, care desi isi mentine forma este spart in bucati. Fiind sintetica, in urma presiunii la care am supus-o atat din interior cat si din exterior, Structura de Cupola pur si simplu a disparut. In urma sa a ramas o picatura de lichid ce continea o meduza, asemenea meduzei Coama de Leu. 'Picatura' incerca sa se ascunda, fiind samanta organismului parazit prin care acesta s-ar fi putut regenera.

Dragonul Albastru Femela, aspectul de dragon al Mamei Pamant, a aparut in locul unde fusese Cupola. Dragonul Albastru a absorbit in corpul sau 'picatura' (la baza gatului - Portalul Inimii).




MEDUZA

In realitate, Sistemul Parazitar de Cupola nu a fost solid, ci lichid. 'Cupola' transparenta a fost de fapt capul Meduzei - organismul parazit!

Intreaga Structura de Cupola a fost o structura 'acvatica' ce a mimat aspectul protector al APEI, Dragonul Albastru, ce invaluie Globul Terestru, respectiv Gaia.

Prin urmare, Sistemul Parazitar a produs o fractura - SCHISMA - intre cele doua aspecte ale Mamei Pamant: Dragonul Albastru (APA) si Gaia (PAMANT).

    Elementul APA contine Elementul PAMANT

De asemenea, Sistemul Parazitar a mentinut-o captiva pe Gaia, deconectand-o de la Esenta Universala si aparent facand-o sa 'dispara' din Locul pe care il ocupa.

Odata cu dezintegrarea acestui sistem, Mama Pamant si-a reluat Pozitia sa, redevenind parte integranta a Intregului Universal, iar Dragonul Albastru Femela si-a revendicat pozitia sa de Pavaza si Protectoare a Gaiei.





BOTEZUL

La nasterea unui mamifer terestru acesta iese din APA (pantecul mamei) pe PAMANT (uscat), transformandu-se astfel din mamifer acvatic in mamifer terestru.

Asa cum intreaga Realitate Terestra a fost continuta intr-un mediu 'acvatic' (lichid vascos), am fost practic 'transportati', dupa nastere, intr-un alt 'pantec'!

Sistemul Parazitar a avut totodata rolul de a bloca procesul de nastere al Copilului Universal - OMUL. Meduza a mimat, de asemenea, Pantecul Mamei Pamant!

Botezul este ritualul diabolic prin care parintii isi tradeaza copilul, abandonandu-l in scavie! In urma acestui ritual, noul nascut este 'legat' prin vrajitorie de mediul 'acvatic' al meduzei!


    Intregul ritual meschin al craciunului reprezinta de fapt modul prin care, an de an, au fost fortificate lanturile cu care a fost incatusat Femininul, Mama - APA.

    Ritualul are loc la apogeul Cadranului de APA si se desfasoara timp de 12 zile, din ajunul craciunului si culmineaza cu boboteaza.

Fiind deconectat de Mama, Copilul Universal a primit o noua 'identitate' de sclav!





TENTACULELE

Asa cum capul Meduzei (organism sintetic asexuat) a 'continut' Pamantul, tentaculele Meduzei au penetrat intreaga Realitate Terestra, astfel fiind extrasa Forta Vitala a intregului Sistem Planetar.

Fiind un parazit, meduza a excretat continuu otravuri, poluand intreaga Planeta. Simuland innotul, meduza a omogenizat otravurile in mediul vascos in care a fost continuta Planeta Mama (meduzele au un rol extraordinar in omogenizarea oceanelor). De asemenea, prin neurotoxinele continute in tentacule, meduza a alterat campul electric al Intregii Realitati (intepatura de meduza poate fi simtita ca un soc electric).

Odata cu dematerializarea Sistemului Parazitar la Nivel Energetic, absolut tot ce a fost legat de acest sistem a fost dezintegrat.

Cu toate acestea, depinde de noi sa deconstruim, in mod constient, programele holografice din interiorul si din afara noastra si asftel sa acceleram procesul de Manifestare a tot ceea ce se deconstruieste acum la Nivel Energetic de Fundatie.

ADN-ul face parte din sistemul de tentacule al Meduzei si este legatura noastra directa si calea simpla prin care putem deconstrui, prin noi, tot ce a fost legat de Sistemele Parazitare de 'control'.





RENASTEREA GAIEI

Simultan, asa cum Sistemul Parazitar era deconstruit, Gaia, sub forma unei Femei, a venit la prietena mea.

Solemna, in toata Maretia si Splendoarea, ea s-a contopit cu prietena mea. Gaia s-a RENASCUT prin prietena mea (asemenea Valului), in urma procesului de Renastere devenind curata si total transformata.





ELIBERAREA FEMEII

Simbolizand Femeia, prietena mea si-a vazut corpul (bratele) acoperit cu 'alge'. Mainile ei s-au transformat in maini amfibiene cu unghii ascutite care au inceput sa taie corzile energetice ale parazitului. Acesta a fost procesul prin care Femeia s-a eliberat din tentaculele organismului parazitar.

Asa cum Mama Pamant s-a renascut prin copil (prietena mea), la fel si copilul (Omul) se poate renaste prin Mama sa. Conectati-va cu Mama Pamant si prin corpul ei de femeie, RENASTETI!





DRAGONII

Pe data de 23 iulie 2023, dragonii (care s-au intors printre oameni in vara anului 2021) si-au revendicat Pozitia de Protectori si Ocrotitori ai Planetei Pamant si au invaluit Globul Terestru intr-o sfera impenetrabila, asemenea unui scut.





DEMATERIALIZAREA STRUCTURILOR DISTORSIONATE
DIN CADRUL SISTEMULUI DE FRACTALIZARE


Momentul in care Omul a primit acces la 'Codul Distorsiunii' - asa cum eu am decodificat, in februarie 2023, Torusul Universal si in paralel Torusul Holografic (Torusul Antagonismului) - a marcat Momentul in care Creatorul Universal a facut Declaratia ca se va incepe dematerializarea Structurilor Distorsionate din cadrul Sistemului de Fractalizare!

Asadar instiintate, fortele parazitare nu au fost luate prin surprindere de procesele de deconstructie care au avut loc recent si care vor continua sa se precipite!

In acelasi timp, faptul ca am ajuns in acest moment - MOMENTUL FINAL DE DECONSTRUCTIE - este confirmarea ca, OMUL, respectiv Co-Creatorii Sistemului de Fractal si-au facut munca interioara de transformare si sunt gata sa se RENASCA!

Este un Moment Universal... Sublim, fara cuvinte, doar Traire...





PE DATA DE 21 IULIE 2023 A FOST DEMATERIALIZATA
» INTREAGA STRUCTURA PARAZITARA 'ACVATICA' DE MEDUZA «
PRIN CARE PLANETA PAMANT A FOST TINUTA CAPTIVA.


CA URMARE A ACESTUI PROCES, GAIA, LA FEL SI VALUL SEPARARII, AU RENASCUT!


PE DATA DE 23 IULIE 2023 DRAGONII SI-AU RELUAT STATUTUL SI POZITIA
DE GARDIENI SI OCROTITORI AI PAMANTULUI!




* 21 iulie 2023 - numerologie 8 » PAMANT (Echilibru) *

* 23 iulie 2023 - numerologie 1 » AER (Renastere) *






Meduza Coama de Leu depaseste ca marime Balena Albastra, care este cel mai mare mamifer din lume. Cel mai lung specimen cunoscut a fost gasit mort de-a lungul coastei din Massachusetts, in 1870: clopotul avea diametrul de 2,3 metri, iar tentacule sale atingeau 36,5 metri lungime. Meduza Coama de Leu poate avea peste 1200 tentacule, grupate in 8 manunchiuri distincte. Cand un organism vine in contact cu tentaculele, neurotoxinele eliberate provoaca paralizie, in special a muschilor respiratori, prada murind astfel sufocata. Tentaculele nu se incurca intre ele si nici nu elibereaza otrava atunci cand se ating unele de altele. Tentaculele acestei meduze pot intepa si elibera otravuri chiar si dupa moartea sa. Ca si celelalte specii de meduze, Meduza Coama de Leu se reproduce atat sexuat cat si asexuat. De asemenea, se poate autoclona. Indiferent de specie, nici o meduza nu inteapa alta meduza.


Meduza Coama de Leu

1.imagine 2.imagine 3.imagine 4.imagine 5.imagine 6.imagine 7.imagine 8.imagine
9.imagine 10.imagine 11.imagine 12.imagine 13.imagine 14.imagine

1.video 2.video 3.video



.
Avatar utilizator
mszavai
Site Admin
 
Mesaje: 321
Membru din: Mar, Iul 12 2005 1:38 am

Mesajde mszavai » Dum, Iun 02 2024 8:28 am

.


Imagine




Imagine




va urma...
Avatar utilizator
mszavai
Site Admin
 
Mesaje: 321
Membru din: Mar, Iul 12 2005 1:38 am

Mesajde mszavai » Dum, Iun 02 2024 8:31 am

.

Imagine



Tatal Universal - FOCUL/ Spiritul/ Pasiunea,
impreuna cu Mama Universala - APA/ Emotia/ Sensibilitatea
au sustinut Spatiul ca noi, toti cei veniti din Infinitatea Vietii, sa invatam Esenta lor,
parcurgand astfel impreuna Expansiunea - EXPIRUL
apoi Reintegrarea - INSPIRUL
si incheind acum, pentru prima oara, un Ciclu Monumental!




Imagine


Tatal Universal contine in interiorul sau atat pe Mama Universala
cat si Uniunea lor Sacra - COPILUL - Expresia lor Unificata.


COPIL UNIVERSAL, TU ESTI IMACULATA CONCEPTIE,
SUBLIMA CREATIE A VIETII!


In Pantecul Mamei Universale, sub ocrotirea Tatalui Universal
in acest SPATIU DESAVARSIT,
invaluit in Mantia Frumusetii si Perfectiunii Universale
TU, POTI FI ACUM... SI ESTI, ABSOLUTUL!




Imagine


Ca OM esti cea mai Complexa Expresie a Sufletului Tau,
exprimata intr-un mod finit, dar complementar
prin Masculin si Feminin - FOC si APA - si prin UNIUNEA SACRA a acestora!


Sustii in tine TRINITATEA SACRA A SUFLETULUI TAU
iar Calatoria ta in Universul Luminii este...
INCREDIBILA POVESTE DE DRAGOSTE!




Imagine


E X P I R A

Fii!
FII EXPLOZIA DE NECUPRINS A VIETII!
Extinde-te in toate directiile,
Atinge fiecare Expresie pe care o ai in Univers,
Scalda-te in binefacatoarea caldura a FOCULUI
ESTI... LUMINA! (+)


I N S P I R A

Adu in tine Intreaga-ti Existenta Universala
Pana la ultima Picatura... FLUID
Esti Inspiratie, Sensibilitate, Traire Universala,
ESTI... INTUNERIC! (-)







Imagine


Realitatea Terestra a fost deschisa de Mama Pamant si Tatal Soare,
pentru ca toate Fiintele din Univers sa poata asista si participa,
caci, in urma acestui proces de RENASTERE

ABSOLUT TOATE FIINTELE DIN UNIVERS VOR FI TRANSFORMATE!




Imagine


Ca EXPRESIE A VIETII
contii in Interiorul tau O POARTA STELARA
ce se va activa in...




Imagine


Transformandu-te astfel in
Cea mai Noua, Integrala si Perfecta Expresie a Sufletului tau,

FORMA DE MANIFESTARE ABSOLUTA

ce va reprezenta

INTREAGA TA CALATORIE IN UNIVERSUL LUMINII!




Imagine


Mama Pamant, BIJUTERIA UNIVERSALA,
- APA, Mama Universala in Forma Planetara -
ce a sustinut prin Ea acest Proces Grandios si Inaltator,
fiind Ea Insasi o POARTA STELARA ce se va activa,
va renaste ca un SUBLIM SOARE!





Pagina 1ImaginePagina 2ImaginePagina 3


Materialele prezentate pe acest site sunt protejate de drepturile de autor.
Avatar utilizator
mszavai
Site Admin
 
Mesaje: 321
Membru din: Mar, Iul 12 2005 1:38 am

Anterior

Înapoi la Alimentaţie

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron