Cum se pot citi mesajele recente postate pe forum

Instrucțiuni de folosire a forumului

Cum se pot citi mesajele recente postate pe forum

Mesajde mszavai » Mie, Apr 19 2006 1:25 am

Atunci cand doriti sa cititi ultimele mesaje postate, autentificati-va (pentru asta bine inteles ca trebuie sa fiti inscrisi) si dupa ce v-ati autentificat, in partea stanga a forumului, faceti clic pe

• Vezi mesaje necitite

Alte optiuni pe care le puteti selecta:

• Vezi mesaje fara raspuns

• Vezi mesaje noi

• Vezi subiecte active

Deasemenea, mesajele din cadrul unui topic pot fi sortate folosind optiunea din josul paginii
Afişează subiectele din ultimele (pentru aceasta nu trebuie sa fiti logat).
mszavai
Site Admin

versiune printabila

Mesajde mszavai » Sâm, Ian 05 2013 5:28 am

Pentru a citi mai usor mesajele de pe forum sau pentru a le scoate la imprimanta folositi optiunea Versiune Printabila facand click pe iconita Imagine (situata pe bara a doua de meniu in partea dreapta).
mszavai
Site Admin

notificari automate ale noilor mesaje postate

Mesajde mszavai » Dum, Ian 06 2013 9:45 pm

Pentru a primi notificari in mod automat atunci cand primiti raspuns la mesajele pe care le-ati postat faceţi clic pe Panoul utilizatorului (în colțul din dreapta sus) şi veţi intra la pagina voastră de profil.

Selectați Preferinte forum, apoi Modificarea setarilor predefinite la trimitere mesaje, Notifică-mă din oficiu când primesc răspunsuri si selectati Da.

Pentru a primi notificari in mod automat atunci cand sunt postate noi mesaje pe forum, selectati topicul dorit si alegeti optiunea Abonare forum (in partea cea mai de jos a paginii pe bara gri).

Daca doriti sa primiti notificari doar la anumite subiecte din cadrul unui topic, selectati topicul dorit si alegeti optiunea Abonare subiect (in partea cea mai de jos a paginii pe bara gri). Pentru a adauga subiectul la lista de favorite selectati optiunea Insemnare subiect.
.
”Imi cer si imi revendic Drepturile Mele Planetare, Cosmice si Universale!” - monika
mszavai
Site Admin

Înapoi la Instrucțiuni