Bun venit tuturor!

Să ne cunoaștem

Un mesaj de la inima mea

Mesajde Ra1n » Mar, Aug 03 2010 10:33 pm

Simt in acest moment un sentiment de mare bucurie si m-am decis sa postez si eu pe forum si vreau sa va transmit aceasta bucurie tututor celor care o acceptati. Amin!

Va iubesc pe toti,
Vladimir :angel8
Ra1n

Bine v-am gasit prieteni!

Mesajde Mihai_1990 » Sâm, Oct 23 2010 10:33 pm

Va salut :hello3 si va imbratisez cu drag :love36. Ma numesc Mihai anul acesta am facut 2 decenii pe acesta minunata planeta si sper sa continui inca pe atat, mai am multe de facut pe aici si de invatat. Ma bucur extrem de mult ca am gasit acest forum, aici pot comunica liber fara a fi criticat sau sa se rada pe seama mea :wink . Va Multumesc ca m-ati acceptat in acest minunat grup :biggrin .

Numai Bine si Liniste Sufleteasca! :angel8 :curcubeu:
Mihai_1990

Mesajde angel_for_you » Dum, Noi 14 2010 3:20 pm

Bine v-am regasit, dragi prieteni!
Ma bucur ca am descoperit acest minunat site, cu atat de multe suflete pline de iubire :love36. Simt ca fac si eu parte din aceasta mare familie, chiar daca sunt pe acest site doar de cateva zile.

Va multumesc ca existati si va felicit pentru tot ceea ce faceti.

Namaste!
:angel8
angel_for_you

Desanca Nicolai

Mesajde franco » Vin, Dec 10 2010 10:45 am

Salutare tuturor si multumesc pentru faptul ca am fost acceptat de catre moderatorul acestui site forum. Motivul pentru care m-am inregistrat pe acest forum sunt discutiile frumoase despre Desanca Nicolai. Tatal meu cu ceva timp in urma a suferit de cancer si cu toate ca nu a mai prins-o pe doamna la templul din Arad, el tot s-a vindecat.
franco

Mesajde mszavai » Mie, Ian 19 2011 9:49 am

Ra1n scrie:Simt in acest moment un sentiment de mare bucurie si m-am decis sa postez si eu pe forum si vreau sa va transmit aceasta bucurie tututor celor care o acceptati. Amin!

Va iubesc pe toti,
Vladimir :angel8

Imagine

Iar de la inima noastra la inima ta, Vladimir, multa Iubire,
Recunostinta si Pretuire Vesnica!

.
mszavai
Site Admin

BUN VENIT TUTUROR!!!

Mesajde mszavai » Sâm, Mar 19 2011 5:42 am

Imagine

Multa Dragoste, Caldura si Pretuire Vesnica, suflete minunate!

.
mszavai
Site Admin

Bună ziua tuturor

Mesajde lusiana » Vin, Mai 06 2011 12:42 pm

Numele meu este Lusiana. Sunt nouă pe acest forum dar mă bucur enorm să mă aflu printre oameni ce lucrează, zi de zi, cu lumina, cu energia pură. Vă îmbrățișez cu drag. :curcubeu:

Namasté,
Lusiana M.
lusiana

Mesajde harmony » Vin, Dec 30 2011 8:34 pm

Bine v-am gasit, dragi Lucratori in Lumina!

Se pare ca m-am ghidat dupa stralucire si am gasit acest coltisor atat de placut, in care oamenii lucreaza, respira si trimit Lumina. Stiu ca am multe de invatat de la voi si stiu ca acesta este locul cu care rezoneaza inima mea.

Ma bucur ca v-am gasit!

Cu drag,
Harmony.
harmony

Cu voi ma simt Acasa

Mesajde floryn » Mie, Ian 25 2012 11:31 pm

Acum 20 de ani mi-a murit mama, am crezut ca se sfarseste lumea pentru mine atunci. M-am regasit in asa zisele fenomene "PARANORMALE". 20 de ani de singuratate in domeniul "PARANORMAL", descoperisem ce este in partea cealalta de val, eram multumit de rezultatele cautarilor mele si de mai multi ani imi doream sa mor, sa ajung Acasa. Acum o luna citind LUCRATORUL IN LUMINA, mi-am schimbat parerea despre plecarea mea. Am fost placut surprins sa constat ca suntem de ordinul sutelor. Cu dragoste m-am alaturat voua, va cautam de mult.

Cu multa, multa IUBIRE

Florin.
gherasim_floryn@yahoo.com
floryn

Mesajde mszavai » Dum, Sep 16 2012 6:58 am

Salutari tuturor si bine v-am regasit, dragi prieteni de suflet!

Imagine

Desi a trecut ceva timp de cand nu ne-am mai auzit, doresc sa va asigur ca atat eu cat si echipa mea minunata suntem aici cu totii, prezenta noastra mai vie si mai arzatoare ca niciodata! Suntem alaturi de voi, familia noastra de suflet, si la fel ca si voi suntem fermi si neclintiti in credinta noastra, determinati sa facem TOT ce e necesar pentru a INCHEIA ceea ce am inceput cu mult, foarte mult timp in urma...

Sunt sigura ca asemenea noua, la fel si voi treceti prin experiente pline de intensitate si profund marcante. Nu este deloc usor sa traim in aceste timpuri, sau poate... ESTE, atunci cand descoperim cu adevarat Starea de Gratie! Este starea in care binecuvantam tot ceea ce ne este adus in viata, tot ceea ce ne este oferit cu deplina incredere de Infinitatea Absoluta care Suntem!

Asadar, va imbratisam cu toata dragostea noastra si va invitam sa va bucurati de noile pagini recreate ale site-ului, de noile poezii si felicitari compuse cu multa iubire, inspiratie si gingasie de prietenii mei dragi, echipa Lucratorul.

Si ca intotdeauna, nu uitati...

Imagine

sa va urmati Inimile...

.
mszavai
Site Admin

Re: Bun venit tuturor!

Mesajde mszavai » Sâm, Noi 17 2012 9:36 pm

maimultdecatcristina scrie:
Multumesc pentru ca m-ati primit printre voi. M-am "renascut" decurand si daca odata stiam tot ce trebuia sa stiu, a fost dat uitarii. Alaturi de voi cei care sunteti mai "mari" decat mine sper sa imi amintesc totul, sa cresc si sa pot oferi la randul meu atunci cand e nevoie: DRAGOSTE, CREDINTA SI SPERANTA, de altfel aceasta este deviza mea.

Lumina sa avem in minte, in suflet si in spirit.
Va multumesc :love36

Bine ai venit draga noastra, ne bucuram sa te avem printre noi! :flowers
.
”Imi cer si imi revendic Drepturile Mele Planetare, Cosmice si Universale!” - monika
mszavai
Site Admin

Mesajde Bretcanu » Vin, Ian 11 2013 2:08 pm

Bine v-am regasit "Lucratori in Lumina!"
Va multumesc pentru ca nu m-ati uitat!

:angel8
Bretcanu

Mesajde ileanaradu » Vin, Ian 11 2013 3:55 pm

Un an nou cu Lumina si Iubire, dragii mei Lucratori in Lumina!
Va imbratisez cu drag! :love36

P.S. Arata foarte frumos noua fata a forumului! Multumesc!
ileanaradu

Mesajde onixrg » Lun, Apr 08 2013 11:50 am

Bine (ca) v-am gasit!
Dezvoltare personala si spirituala
oanamuntean.ro
onixrg

Bun gasit tuturor!

Mesajde arya » Lun, Aug 19 2013 9:04 pm

Mi-am imaginat ca intr-o zi voi gasi Lucratorii in Lumina si iata-va!!! [-o< Fac primii pasi in frumoasa voastra casa virtuala :heart
Gazdelor le multumesc pentru primire :floare . Namaste, suflete curate! :angel13:
arya

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Bine ați venit!