A fost doar un vis sau a fost real??

Discuţii legate de comunicarea cu Sufletul

A fost doar un vis sau a fost real??

Mesajde crimsonia2005 » Vin, Feb 03 2006 3:03 pm

:shrug Dragii mei, marturisesc ca imi doream de mult sa particip in cadrul forumului la discutii cu voi. Am tot amanat... de, timpul, bata-l vina :wink ... Dar visul de azi-dimineata m-a pus serios pe ganduri. Am visat cred, ca cineva ma furase din casa si ca ma pusesera pe o masa de operatie. O lumina imi chinuia cumplit vederea si ma impiedica sa vad cine ma tinea acolo impotriva vointei mele. Nu vedeam pe nimeni, ci parca simteam doar prezente in jurul meu. La un moment dat insa am simtit ca cineva incerca sa imi scoata ceva, fortat, din uter. Iar eu ma zbateam si imi strangeam picioarele. Am tipat in zori, dar nu de durere, ci pentru ca mi se lua ceva cu forta. Tipatul a izbucnit din mine auzindu-se in camera. A fost doar un vis sau a fost real?? That is the question... :help. Sper sa ma harnicesc si sa va pot impartasi mai multe despre visele si starile mele.

Nico
crimsonia2005

Mesajde mszavai » Joi, Feb 09 2006 12:48 am

Scumpa Nico :love36

Visul tau a fost cat se poate de real! Ai fost luata cu forta de extraterestrii.

E.T. (extra-tereştrii)

Permiteţi-mi să vă vorbesc despre anumiţi E.T. şi despre Reţeaua Cosmică. Este un grup care există pe această planetă, lângă această planetă şi în jurul acestei planete, care este extrem de curios în ceea ce VĂ priveşte. Ei vă înghiontesc, vă împung şi vă răpesc. Şi există un singur motiv principal pentru curiozitatea lor - şi poate că acum veţi înţelege mai bine. VOI, dragii mei, cu “fărâma lui Dumnezeu” care se află în voi (dualitatea voastră) sunteţi în stare să comunicaţi cu Reţeaua Cosmică, iar aceşti vizitatori văd clar acest lucru, pentru că grila este sursa lor de energie! Ei vor să ştie ce fel de creaturi sunt cele care trăiesc pe această planetă mică şi numai pe această planetă, care au o astfel de putere! Acest lucru vă explică de asemenea, dragii mei, de ce extra-tereştrii nu vin pur şi simplu şi aterizează aici şi se arată şi vă întreabă despre această însuşire umană incredibilă. Ei îşi dau seama că voi nu înţelegeţi ce aveţi. De asemenea, pentru că voi sunteţi incredibil de puternici prin intenţia voastră, doar câţiva dintre voi aţi putea pur şi simplu să-i vaporizaţi (dacă aţi şti cum). Atât de puternici sunteţi. Aşadar, ei vă iau în captivitate unul câte unul folosind FRICA, pentru că ei vă respectă puterea şi o vor - şi sunt extrem de curioşi cum puteţi să vă conectaţi la ea. FRICA deconectează bucuria şi creativitatea. Creativitatea şi bucuria sunt legate de INTENŢIE şi eliminarea acesteia permite răpirea. V-am spus în trecut că niciodată nu trebuie să vă fie frică de aceste creaturi, pentru că dacă vă răpesc, tot ceea ce trebuie să faceţi este să vă uitaţi la ele şi să spuneţi: “Nu vă permit să fiţi aici”. Şi credeţi-mă, dragii mei, că vor bate în retragere, pentru că voi aveţi puterea INTENŢIEI care este conectată la sursa puterii Universale numită Reţeaua Cosmică, iar ei ştiu acest lucru!… şi culmea este că voi nu ştiţi.

Conecteaza-te cu aceste fiinte, retraindu-ti visul, priveste-i in fata si spune-le FERM SI CU VOCE TARE, RASPICAT:

NU VA DAU PERMISIUNE SA FITI AICI!

Spune afirmatia de trei ori si ori de cate ori simti nevoia. Nu iti fie frica, ca nu ai de ce. Iti trimit toata dragostea si lumina mea sa te sustina! :love

Pentru toti cei care cititi acest mesaj si rezonati cu el, va rog sa va conectati cu toti ET care interactioneaza cu umanitatea impotriva vointei noastre si sa le spuneti FERM, CU VOCE TARE, DE TREI ORI:

NU VA DAU PERMISIUNEA SA FITI AICI SI SA INTERACTIONATI CU NOI IMPOTRIVA VOINTEI NOASTRE!!! VA COMAND SA DATI INAPOI TOT CEEA CE ATI LUAT DE LA NOI FARA VOIA NOASTRA, ACUM!!!
mszavai
Site Admin

Multumim!

Mesajde Irina06 » Mie, Feb 15 2006 1:42 pm

Multumim Monika pentru ajutor! :love36
Irina06

Mesajde naria » Vin, Aug 25 2006 2:01 pm

Nici nu atipesc bine, ca in camera la mine s-a facut foarte frig (din cauza geamului deschis tot timpul), ma ridic din pat si ma indrept spre geam sa il inchid. Inca cativa pasi si sunt inapoi in pat, inchid ochii si astept somnul. La un moment dat simt o prezenta in camera. Fiind deja obijnuita (am simtit timp de 6-7 luni prezenta unui barbat la mine in camera) si cu speranta in gand ca va pleca (cum se intampla de cele mai multe ori), nici nu ma intorc ca sa il privesc.

Trec cam 30 de secunde si era tot acolo, incep sa zic Tatal Nostru. In loc sa plece simt prezenta a celei de-a doua persoane. Simt ura din partea ei, amenintare si simt ca este femeie. Incep sa ma rog, dar parca uitasem rugaciunea... incurc cuvintele... o simt ca se apropie... si ca se aseaza pe pat langa mine. Of, cata ura simt din partea ei (in tot acest timp barbatul privea doar). La un moment dat simt ca femeia se misca si se apropie de mine tot mai mult. Se aseaza pe spatele meu, ii simt greutatea si nu ma pot misca. Incerc iar sa zic Tatal Nostru dar nu reusesc. Imi fac cruce cu limba... nici un efect... In cele din urma, cu putin curaj pecare il mai aveam o intreb: Ce vrei de la mine? Raspunsul ei m-a ingrozit: Razbunare. Un singur cuvant care ma facut sa ma cutremur...

Eu incerc sa inteleg o intreb din nou, altceva de data asta: Dar ce ti-am facut eu tie? Nu imi raspunde, o simt tot mai grea, mai plina de ura. Lasa-ma in pace ii zic eu, iar ea imi raspunde: Nu vreau.

In acel moment o simt un pic mai usoara parca, imi adun fortele si dau sa ma ridic din pat, am reusit. Deschid usa si ma indrept spre camera mamei mele sa ii zic ca e cineva in camera. O vad ca doarme, nu o mai trezesc. Pe hol incep sa zic Tatal nostru, reusesc. Intru la mine in camera... nimeni. Iau un rozal pe care cu cateva seri in urma l-am gasit facand curat printre niste lucruri mai vechi. Il strang in pumn si ma bag in pat. Dupa vreo 30 de minute reusesc sa adorm, dar nu inainte de a simti din nou o prezenta, era a barbatului... eram totusi linistita.

Cand m-am trezit, eram confuza... nu stiu daca tot ceea ce s-a intamplat seara a fost sau nu adevarat... vis ori realitate... Primul lucru care totusi ma facea sa cred ca a fost realitate: geamul inchis. Al doilea, gasesc rozarul in pat, and am facut patul, iar ultimul... simteam o durere la spate.

Vis, realitate?
naria

Mesajde mszavai » Vin, Aug 25 2006 7:13 pm

Draga mea, a fost realitate.

Fa acelasi lucru pe care i l-am spus crimsoniei. Spune afirmatia:

NU VA DAU PERMISIUNE SA FITI AICI SI SA INTERACTIONATI CU MINE IN NICI UN FEL. CER CA ORICE ENERGIE NECORESPUNZATOARE SA FIE TRANSFORMATA IN LUMINA.

Trimite iubire si compasiune acestor doua entitati. S-ar putea sa aiba legatura cu vietile tale trecute. Cere daca nu ai cerut deja, o eliberare de toate juramintele facute in vietile anterioare.

Te imbratisez cu drag,
monika :hug
mszavai
Site Admin

Mesajde naria » Vin, Aug 25 2006 7:34 pm

Iti multumesc, Monika. O sa incerc... sper sa nu fie nevoie.

Numai bine va doresc.
un :angel8 ratacit
naria

Mesajde mszavai » Vin, Aug 25 2006 7:41 pm

Pai dupa parerea mea, este nevoie, ca ele deja interactioneaza cu tine. Reactia noastra umana naturala la aceste experiente este frica. Si este normal. Insa entitatile astea, stafii cum li se spune, se hranesc cu frica. Odata ce s-au hranit cu energia unei persoane, isi permit sa interactioneze de atunci incolo cu ea.

Cu mult drag,
monika :love36
mszavai
Site Admin

Înapoi la Comunicarea cu Sufletul