Dragi Ingeri

Discuţii legate de comunicarea cu Sufletul

Dragi Ingeri

Mesajde Tudor » Mar, Aug 29 2006 1:55 am

Imagine

Dragii mei ingeri...
Doresc ca in aceste momente in care eu nu simt asa de puternic iubirea divina din anume motive, vreau sa luminez si sa stralucesc iubirea peste si intru voi pentru ca stiu ca daca imi doresc ceva atunci sa dau tuturor ce imi doresc eu si voi avea eu insumi acel lucru.

ImagineIngerii imi soptesc... ascultati, dragilor, caci va rasuna intru inima voastra.
Privim acum prin inima lui si vedem cum straluceste, vedem cat de mult isi doreste sa simta iubirea si sa o impartaseasca cu voi, da intr-adevar asa va fi si asa este acum in acest moment, cand dai ceea ce tu crezi ca ai nevoie iti daruiesti tie. Si noi dam acum impreuna dragostea universala si va spunem, dragilor, va spunem cantand, laudandu-va, ca va iubim. Cantam numele vostru acum si va laudam pentru curajul si dedicatia pe care ati dat-o , pentru ca ne-ati lasat sa va atingem sufletele si sa le ungem cu mierea dulce care este dragostea.

un gust...
un miros...
un sunet...

Minunat. Acesta este adevarul, binecuvantati fiti toti acum si cel ce va citi mesajul va fi umplut de lumina si energia vindecarii il/o va atinge.

Imagine Pace... Pace intru voi... Pace eterna.

Dragilor, cuvintele nu pot exprima ceea ce noi dorim sa va spunem, asa ca vom lasa lumina sa va atinga prin aceste cuvinte, aceste cuvinte vor fi incarcate cu energie, cu lumina, cu adevar, caci ceea ce va spunem este pur adevarul si inimii voastre ii este sete de adevar. Va iubim.

Vrem acum sa trimitem aceasta dragoste pentru ca sa il ajutam pe Tudor sa o simta mai usor si vorbim asa mult despre acest sentiment pentru ca unii dintre voi ne-au cerut ca ceva magic sa li se intample, ne-au cerut un semn si cei care au cerut il vor recunoaste aici, si asa este.

Vor fi atinsi. Imagine

Vor zambi :love36

Oh, dragilor ce mult ne-ar place sa ridicam pentru cateva momente voalul si sa va imbratisam! Fratilor! Surorilor! Ah, noi suntem asa de bine si va iubim asa de mult! Va sustinem! Sunteti uimitori, oameni buni! Voi stiti, dar uite acum v-am dat un sentiment ce va ramane in ADN-ul vostru si va fi ca si o samanta de iubire. Acum noi trebuie sa plecam, dar numai pentru un moment, caci noi suntem mereu cu voi.

E greu sa vorbim despre iubire... oh, e usor!!! Nu e greu. E greu sa cantarim iubirea in cuvant, asta este! Dar suflete minunate, sunteti atinse! Inclusiv, tu dragul nostru Tudor, zambiti si iubiti, mereu ocrotiti sunteti, nu va e frica de zambetul care infloreste pe fata voastra acum!

Draga Fiinta Umana, tot mai aproape si mai aproape suntem de voi pana intr-o zi va veti trezi ca cineva va tine de mana...
Veti deschide ochii... Veti zambii... Ne veti vedea... Auzi.... Si atunci....
Iubire.

Asta este ce am primit. Ingerii au spus sa pun aceste poze magice alaturi de cuvintele magice si ele sunt (pozele) incarcate cu energia vindecatoare si pasnica de Acasa.

Imagine

Asa si este si a fost si va fi mereu!

Imagine
Tudor

Mesajde Irina06 » Mar, Aug 29 2006 10:57 am

Draga Tudor!

Iubirea Divina Fie cu tine... TE IUBIM, TUDOR, si Multumim!
Irina06

Mesajde mszavai » Mar, Aug 29 2006 7:35 pm

Draga Tudor,

Pur si simplu sunt muta de uimire! Nu am cuvinte practic sa exprim ceea ce simt acum ca urmare a mesajului tau.

Poate ca tu nu vezi inca, dar energia ta este ABSOLUT FANTASTICA SI ABSOLUT UIMITOARE! Asa cum ti-am mai spus, pentru cineva de varsta ta sa ai asemenea preocupari, ce sa mai... noi ceilalti, generatiile mai vechi ca sa zic asa, putem avea DEPLINA INCREDERE ca noul pamant se va crea. Forta si puterea cu care va ridicati voi acum, generatiile tinere este FENOMENALA!

Dragul meu, este o cinste si o onoare sa te avem printre noi!

Esti un inger cu aripi mari cat tot universul, fie ca iti dai seama de asta sau nu. FII BINECUVANTAT!

TE IUBESC!
monika :fly2
mszavai
Site Admin

Mesajde Tudor » Mar, Aug 29 2006 9:40 pm

Te iubesc si eu, Monika, si da stiu ca are aceasta forta stiu ca prin cuvintele acelea am trimis multa iubire si dragoste. Te imbratisez, Monika, si pe toti... Love and Light, Dear Human Being.
Tudor

Mesajde naria » Mar, Sep 12 2006 10:18 pm

Si eu TE IUBESC, TUDOR. Iti datorez multe... Iti multumesc din inima, dulce si curat ingeras.
naria

Mesajde amadora » Vin, Apr 25 2008 8:55 pm

Draga :angel8 Tudor,

Esti cu adevarat special. Am citit de 3 ori ceea ce ai postat. Minunat, fiinta draga de lumina lina! Da, si eu TE IUBESC!
amadora

Superb

Mesajde spirit_of_nature » Vin, Iun 10 2011 10:13 pm

:butterfly Draga Tudor,

Frunzaresc de mult timp forumul, dar acum am gasit mesajul tau angelic si mi-au dat lacrimile de bucurie, iar un fior mi-a trecut pe sira spinarii si m-a umplut de iubire. Esti minunat. Si eu te iubesc. :heart35

Flori :ingeras:
spirit_of_nature

Înapoi la Comunicarea cu Sufletul